طراحی سایت

در این مقاله می خواهیم راجب طراحی سایت صحبت کنیم که در واقع طراحی سایت چه کاربردی دارد چگونه انجام می شود و مواردی که ممکن است برای شما سوال پیش بیاید تا ادامه مطلب با ما همراه باشید .

طراحی سایت چیست:

اصولا به مهارت ساختن و راه اندازی صفحات وب طراحی سایت می گویند .

در اوایل وب سایت با کد های ساده مانند HTML  انجام شد این زبان به زبان نشانه گذاری معروف می باشد . که اصولا یک ساختار وب گاه مانند می دهد که می توان به ان اشاره کرد از جمله : سر تیتر  همچنین پاراگراف  و انجام پیوند به ادرس های متغییر که از روش ابرپیوند انجام می شود .

طراحی سایت می تواند به دو صورت شرکتی و فروشگاهی انجام گیرد. این سایت ها با دارا بودن بیش از 60 نوع قالب شرکتی (طراحی سایت شرکتی) و 40 نوع قالب فروشگاهی (طراحی سایت فروشگاهی) و قالب های متنوع دیگر در سبک ها و موضوعات متفاوت ، مناسب برای انواع فعالیت ها و کسب کارها می باشند. زیرا سایت های یکسان و همانند هم ، گزینه ی مناسبی برای همه کسب و کارها نیستند .

شرکت های طراحی سایت

تمامی وب سایت های طراحی شده ریسپانسیو (واکنشگرا) هستند.یعنی با تمامی دستگاه های هوشمند نظیر موبایل، تبلت، لب تاب ، ایپاد و.. سازگاری داشته و کاملا صحیح قابل رویت می باشند .ریسپانسیو بودن سایت ها از این جهت هائز اهمیت است که 90 درصد کاربران با موبایل وارد سایت میشوند و اگر سایت واکنشگرا نباشد ، کاربران برای مطالعه ی متون مجبور به زوم کردن و مشکلاتی از قبیل هستند .

شرکت تعداد زیادی قالب متفاوت و زیبا برای مشتریانش آماده کرده است. این سایت ها علاوه بر تنوع در قالب ، به صورت کاملا حرفه ای و اصولی و بر طبق استاندارد های جهانی تایید شده ، طراحی و راه اندازی می شوند. همچنین دارای یک سال خدمات پشتیبانی رایگان هستند ، بدین صورت که طی یک سال هرگونه مشکل (احتمالی) در سایت رخ دهد  تیم متخصص مشکل به وجود آمده را به صورت کاملا تخصصی و حرفه ای برطرف خواهند کرد  .

با دریافت مجوز از سوی اتحادیه ی کشوری کسب و کارهای اینترنتی ، نماد اعتماد الکترونیکی یا به اختصار نماد  e ، انجمن صنفی کسب و کارهای اینترنتی ، مرکز توسعه فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال ، نشانه ملی ثبت رسانه های دیجیتال، سازمان نظام صنفی رایانه ای کشور ، سازمان ثبت اسناد و املاک کشور و همچنین بانک های ملی ، ملت ، سپهر و… سعی در جلب اعتماد مشتریان خود دارد.

طراحی سایت با وردپرس:

برای طراحی این سایت ها از سیستم قدرتمند وردپرس  استفاده شده و سایت ها با استفاده از ( بیش از 100 مدل متنوع) قالب های اماده راه اندازی می شوند .

همچنین جای هیچ نگرانی در زمینه کیفیت سایت ها نخواهد بود زیرا تمامی سایت های ارائه شده توسط این مجموعه دارای تضمین کیفیت به وسیله عودت وجه هستند. همین طور تمامی مجوز های شرکت در سایت قابل رویت و پیگیری هستند. در صورت نیاز به مشاوره  جهت طراحی سایت نیز میتواند با بخش پشتیبانی تماس حاصل کرده و از مشاوره رایگان بهره مند شوید.

 

داشتن وب سایت یکی از ابزار های مهم بازاریابی برای هر کسب و کار می باشد ، اما با در نظر داشتن هزینه های بالا طراحی سایت ، برای کسب و کارهای کوچک و نوپا امکان دریافت این نوع خدمات وجود ندارد ، مجموعه ما با هدف توسعه کسب و کارهای ایرانی اقدام به طراحی سایت می کند .

امروزه داشتن یک وب سایت از الزامات کسب و کارها است ، با توجه به استفاده اینترنت ، موبایل و رفع نیاز در جستجو های اینترنتی  ، تمامی اصناف خود را به این ابزار وابسته نشان داده و از این طریق می توانند مشتریان جدید و وفاداری را جذب کنند .

 

امکاناتی که در طراحی سایت و اپلیکیشن لازم است :

1- تحویل سورس کد ها به شما

2- زیر ساخت های درست برای سئو

3- قالب های سبک و سرعت لود بالا

4- مدیریت راحت وب سایت ها

5-اموزش مدیریت

هزینه طراحی سایت

قیمت وب سایت بستگی به نوع انتخاب شما دارد ما در مجموعه  تنوع بسیار زیادی از قالب ها داریم و یا حتی می توانید با سفارش سایت اختصاصی و نیمه اختصاصی ، قالب سفارشی خودتان را داشته باشید.

زندگی فردی و اجتماعی افراد بیش از پیش در فضای مجازی جریان دارد . کانال ارتباطی یک کسب و کار با ذینفعان و مخاطبان ان است . در ادبیات بازاریابی تاکید زیادی بر این برخورد نخست با مشتری می شود از این جهت نحوه طراحی سایت و سازمان دهی وب سایت به عنوان عاملی رقابتی مهمی شناخته می شود .

طراحی سایت چگونه است ؟

منظور از طراحی ، نوع گرافیک ، کنار هم قراردادن آیتم ‌ها و ... که در سایت به کار رفته است .  طرح کلی وب‌ سایت نیز می‌تواند به عنوان یک نماد و عامل اثرگذار بر روی ادراک مشتری استفاده شود . علاوه بر راحتی دستیابی به صفحه مورد نظر بر پایه طرح ، جذابیت‌ های ظاهری وب‌سایت بر روی انگیختگی عاطفی مشتری ‌تاثیر بسزایی دارند. تحقیقات نشان داده که شکل تصاویر ، گرافیک ‌ها ‌، دکمه ‌ها ‌، شکل منو ها و سازگاری قالب حروف با تصاویر در ادراک مشتریان ‌تاثیر داشته و این طرح‌بندی کلی می‌تواند یک احساس کلی را به مشتریان منتقل کند.

هنوز بیشتر سازمان‌ ها از چگونگی طراحی یک وب ‌سایت برای مشتریان درک اندکی دارند.  وب ‌سایتی که به آنها جهت برقرار کردن ارتباطات تجاری بهتر با مشتریانشان و به دست آوردن موفقیت در زمینه تجارت الکترونیکی مبتکرانه یاری رساند. مطالعات انجام شده در رابطه با کیفیت وب‌ سایت، غالبا در زمینه‌های مربوط به طراحی برجسته یا نگرش‌های قابل استفاده نسبت به وب ‌سایت توجه نشان داده‌اند.

مهم بودن ظاهر سایت

 ظاهر سایت  ‌تاثیر مهمی بر روی افکار مشتری و واکنش او جهت خرید محصول دارد. بنابراین هدف از نگارش این مقاله ، آگاه کردن فروشگاه‌های اینترنتی نسبت به این مسئله است که به ظاهر وب‌سایت خود مانند ظاهر یک فروشگاه فیزیکی اهمیت دهند تا شاهد واکنش مثبت از سوی مشتریان شوند و انگیختگی عاطفی افزایش یابد و در نهایت ، منجر به فروش و افزایش سودآوری شود. 

انواع سایت

اصولا سایت ها نسبت به کارایی که دارند و مدل برنامه نویسی ان به چند دسته تقسیم می شوند که می توانیم به انها اشاره کنیم از جمله :

1- سایت های ثابت

اصولا این مدل سایت ها یکباره طراحی می شود و اطلاعات لازم در ان قرار می گیرد و اگر لازم باشد در سایت تغییری بدهید وجود یک طراح حرفه ای یا نیمه حرفه ای الزامی می باشد  .اصولا زبان برنامه نویسی که مربوط به این سایت ها می باشند زبان HTML & JAVA SCRIPT  می باشد .

همچنین می توان گفت حجم بسیار کمی از کد در طراحی سایت های ثابت استفاده می شود . همچنین سرعتی که در بارگذاری دارد بسیار بالا است . و اما کم بودن حجم کد ها سبب می شود خوانا بودن سایت بالا باشد همچنین در وقت صرفه جویی شود  .

2- سایت های پویا

اصولا این مدل سایت ها که داینامیک هستند پس از طراحی زیر نظر افراد عادی که دسترسی به سیستم مدیریت سایت را دارند می توان به اسانی تغییر داد . اصولا زبان های برنامه نویسی بسته به نیاز کاربران متفاوت است . و زبان های رایجی که استفاده می شود PHP – ASP – ASP.NET  استفاده می شود .

3- پرتال ها

اصولا به سایت های پویای جامعی می گویند که به دنبال هدف های خاص در سایت خود می گردند اگر بخواهیم از زبانی دیگر بگوییم به مجموعه چند سایت پویا که همه برای هدف مشخص کنار یکدیگر هستند پرتال می گویند .

4- سایت های متحرک استاتیک و نیمه داینامیک

اصولا سایت های متحرک دو مدل هستند مورد اول استاتیک و مورد دوم داینامیک می باشد که باید با نرم افزار های خاص بوجود بیاید و از  XML  یا  ACTION SCRIPT   به عنوان قابلیت تغییر در سایت استفاده می شود  .

اصولا سایت های استاتیک را نمی توانید تغیر دهید و همانند سایت ثابت یک بار می توانید ایجاد کنید

اما سایت های داینامیک همانند سایت های پویا می توانید تغییر دهید .

5- سایت های مجهز به سیستم مدیریت محتوا

اصولا سایت هایی که دارای سیستم مدیریت محتوا هستند که در اصل به ان CMS  نیز می گویند مانند سایت های پویا می باشند که به دست طراح های حرفه ای درست می شوند .

لازم به ذکر می باشد سایت های پرتال  و پویا دارای سیستم مدیریت محتوا هستند اما فرقی که در واقع با CMS  دارد طراحی ان ها می باشد همچنین سیستم مدیریت محتوا می باشد .

از جمله فواید سیستم های تولید محتوا جامع بودن انها است به همین دلیل می باشد که این سایت ها تا 3 روز کاری نصب می شوند و می توانید استفاده کنید .

دوره طراحی سایت:

اگر تصمیم به انجام طراحی سایت  گرفتید می توانید از مجموعه ما بخواهید امیدواریم اطلاعاتی که راجب طراحی سایت در اختیار شما قرار دادیم مفید واقع شده باشد راجب سوالات بیشتر می توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید تا در اسرع وقت پاسخ دهی کنند ممنون که تا انتهای مطلب با ما همراه بودید 

 

دیدگاه هادیدگاه خود را بنویسید.  • name
    • این فیلد لازم است.
  • text
    • این فیلد لازم است.

مجموعه خط قرمز اولین تولیدکننده کاتالوگ های دیجیتال در ایران می باشد که با بهره گیری از پرسنل خبره و متخصص در حوزه خدمات دیجیتال مارکتینگ با هدف کسب رضایت حداکثری مشتریان بسیار موفق عمل کرده است.

راه های ارتباطیآدرس: تهران، میدان جهاد، بلوار گلها، خیابان مرداد، بالاتر از شاهرخی غربی، پلاک 12
info@redlineholding.com : ایمیل
خط ویژه :    74 186 910 021
تلفـن :       22 38 02 88 021
همراه :       417 30 40 0930