هدایای تبلیغاتی

تاثیر هدایای تبلیغاتی بر ارزیابی مشتریان چه میزان است؟

استراتژی مرسوم فروشندگان محصول با درج اطلاعات خود بر روی کاور محصولات مربوطه برای بهتر دیده شدن و برندینگ شدن، نوعی بازاریابی مستمر با هدف جذب مخاطب مورد نظر  انجام می دهند. تثبیت در ذهن و ایجاد منظر پایدار از برند مورد نظر سبب ایجاد نامی آشنا در بین عموم می شود. هدایای تبلیغاتی با تنوعی انبوه از چاپ، مدل و طرح را شامل می شود.

معرفی برندینگ با هدایای تبلیغاتی

هر صنف یا مجموعه ای اعم از خدماتی یا فروش محصولات ضمن عرضه کیفیت و تنوع کالا با مشتریان وفادار، به دنبال دستیابی به بخش عظیمی از مخاطبین برای  برندینگ و پرسونال برندینگ خود می باشد.

بازاریابی دیجیتال دامنه راهکارهای تبلیغاتی وسیعی با انتخاب مشتریان هدف ارائه می دهد، لذا هدایای تبلیغاتی یک ایده آل برای دیده شدن در بین عموم است و حک شدن لوگوی مجموعه بر روی محصولات خاص دیده شدن را در سطح روزمره، کوچه و بازار شاخص تر می کند و استفاده از هدایای تبلیغاتی علاوه بر شخص خریدار سایر افراد که ارتباط بصری برایشان اهمیت دارد، هم با نام برند آشنا خواهند شد.

معرفی برندینگ با استفاده از هدایای تبلیغاتی، بهره گیری از قدرت بصری مردم و معرفی به شکل وسیع و در دسترس همه می باشد. پس برای بهتر دیده شدن و افزایش جایگاه هر مجموعه در بین عامه مردم نیاز به تنوع محصولات برای ثبت نام برند و حک شدن در ذهن است، بنابراین هدایای تبلیغاتی با محصولات متنوع و کاربردی متناسب با هر کسب و کاری می تواند در معرفی شدن کمک شایانی به برندها و اصناف کند.

اکثر برندهای موفق از این روش برای معرفی بیشتر خود سود می برند بنابراین تحلیل و ارزیابی دقیقی در این زمینه صورت گرفته است، انتخاب رویکردهای کارآمد و ثمربخش به جذب مخاطب و افزایش دایره شناخت هر مجموعه کمک می کند و با مشتری مداری و کسب رضایت حداکثری در رسیدن به اهداف تولید بیشتر، فروش بیشتر رو سودآوری بالاتر خواهد رسید.

تنوع محصولات هدایای تبلیغاتی

هلدینگ خط قرمز در واحد تولید هدایایی تبلیغاتی خود محصولاتی همچون: انواع سر رسید و تقویم رو میزی، فلش مموری، تنوع در پد موس، جاسویچی، خودکار و خود نویس، انواع لیوان و زیر لیوانی، ساعت و ساک دستی، فولدر چرمی پیکسل و... تحت مطلوب ترین کیفیت و  متد روز تبلیغاتی در حال انجام  خدمت رسانی به عموم اصناف، شرکت ها و ... می باشد.

مجموعه خط قرمز اولین تولیدکننده کاتالوگ های دیجیتال در ایران می باشد که با بهره گیری از پرسنل خبره و متخصص در حوزه خدمات دیجیتال مارکتینگ با هدف کسب رضایت حداکثری مشتریان بسیار موفق عمل کرده است.

راه های ارتباطیآدرس: تهران، میدان جهاد، بلوار گلها، خیابان مرداد، بالاتر از شاهرخی غربی، پلاک 12
info@redlineholding.com :ایمیل
تلفـن :      22 38 02 88 021
همراه :       417 30 40 0930