فروشگاه سه بعدی

فروشگاه مجازی تا چه میزان می تواند در قدرت انتخاب موثر باشد؟

نوآوری، خلاقیت و  هنر مهندسی راهکارهای ویژه ای برای جلوه های سه بعدی در معرفی هر فروشگاهی را فراهم آورده است. فروشگاه مجازی با بهره گیری از تکنولوژی، ابزار فروشگاه مجازی شامل واقعیت افزوده، مجازی، تلفیق شده و هولوگرام ها و همچنین عکس ها و فیلم های 360 و 3 بعدی می شود. رایج ترین خروجی نسخه مخصوص وب و موبایل ارائه می شود. در نتیجه  مشتری شما این امکان را می دهد که با حرکت موس در فایل خروجی مورد نظر بودن مرز و با افزایش قدرت انتخاب به هر فضایی دسترسی داشته باشید و نکته حائز اهمیت بررسی جزئیات محصولات می باشد.

 

اعتمادسازی اجتماعی و اقتصادی با فناوری فروشگاه سه بعدی

با اینکه مسئله اعتماد مشتری به فروشندگان و برعکس یک امر مهم در برقراری تبادلات و افزایش مبادرت ها محسوب می شود، لذا توجه ویژه به مشتری مداری مد نظر قرار می گیرد. اینترنت و برنامه های تحت وب دسترسی سریع به بستر گسترده ای از نیازهای خدماتی و معرفی و ارائه محصولات بدون محدودیت های فیزیکی و معضلات روزآمد دراختیار مخاطبین خود قرار می دهند.

خدمات و محصولات هر مجموعه با مختصات صحیح و خصوصیت آن در طیف وسیع و متنوع سبب جذب مشتری و توسعه رویکردهای جدید تعاملات در بستر وب را افزایش می دهد. لذا طراحی فروشگاه سه بعدی (تور مجازی) فرصتی برای معرفی مجموعه ها و برند ها به صورت کاملا واقعی و احساس حضور در مکان با رویکرد تحت وب می باشد.

افراد مخاطب می توانند تنها با صفحه گوشی یا حرکت موس کامپیوتر خود در هر فضایی به هر محصولی نیاز دارند، به طور کامل آشنا شوند و تجربه خریدی متفاوت را کسب کنند. این شیوه فروش و معرفی برندینگ سبب افزایش اعتماد هر فردی به مجموعه مورد نظر خواهد شد. در نتیجه اعتمادسازی پایه تشویق به خرید و رشد سودآوری و اقتصاد مجموعه خواهد شد.

خرید راحت در دسترس همگان با تور مجازی فروشگاهی

به طور معمول مردم برای خرید و دریافت خدمات مکان های مستعد و متنوع با قیمت های تعییت شده را ترجیح می دهند. حضور فیزیکی در برخی از فروشگاه ها تحت شرایطی مشکل و معضل ترافیکی و دسترسی در حمل و نقل مناسب را به دنبال دارد.

ایجاد فروشگاه سه بعدی از هر مجموعه ای علاوه بر معرفی بدون مرز و در دسترس برای هر مخاطبی و افزایش شناخت نسبت به خدمات و محصولات سبب انتخاب راحت و خریدی تضمینی می شود. هنگامی مشتری تنها با گوشی خود  تجربه حضور در فروشگاه  سه بعدی را تجربه می کند به راحتی محصول را در، سایز و ابعاد و مشخصات مورد نظر خود می تواند خرید نماید و این مفهوم خریدی راحت، و دسترسی مناسب با فروشگاه سه بعدی است.

ابزار واقعیت مجازی شامل: واقعیت افزوده و واقعیت مجازی، واقعیت تلفیق شده و هولوگرام ها و هم چنین عکس ها و فیلم های 360 و 3 بعدی می شود.

در مجموعه خط قرمز  طراحی فروشگاه سه بعدی مجازی مطابق با درخواست مشتریان با هدف ارائه خدمات تبلیغاتی نوین فروشگاه شما را بدون محدودیت زمانی و مکانی به مشتریان عرضه می کند.

مجموعه خط قرمز اولین تولیدکننده کاتالوگ های دیجیتال در ایران می باشد که با بهره گیری از پرسنل خبره و متخصص در حوزه خدمات دیجیتال مارکتینگ با هدف کسب رضایت حداکثری مشتریان بسیار موفق عمل کرده است.

راه های ارتباطیآدرس: تهران، میدان جهاد، بلوار گلها، خیابان مرداد، بالاتر از شاهرخی غربی، پلاک 12
info@redlineholding.com :ایمیل
تلفـن :      22 38 02 88 021
همراه :       417 30 40 0930